Wycena instalacji fotowoltaicznej:

Wycena pompy ciepła:

Lokalny charakter firmy

Fotowoltaika warmińsko-mazurskie i podlaskie

Atutem, który przemawia za wyborem fotowoltaiki marki Solarget jest lokalny charakter firmy, która działając wyłącznie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego jest w stanie zapewnić sprawny serwis instalacji przy zachowaniu krótkiego czasu oczekiwania na reakcję zespołu serwisowego.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących kwestii związanych z określeniem parametrów pracy instalacji czy doborem komponentów zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego wariantu fotowoltaiki dla danego obiektu. Pomagamy dobrać panele fotowoltaiczne, jak również projektujemy instalacje fotowoltaiczne o określonej sprawności. Nasza fotowoltaika jest przeznaczona do montażu na dachu lub gruncie.

Ile kosztuje fotowoltaika, pompa ciepła, klimatyzacja, rekuperacja, magazyn energii, ładowarka EV?

Ile kosztuje fotowoltaika?

Dla każdego kto zamierza zakup instalacji kluczowa jest informacja o cenie. Wychodząc temu naprzeciw maksymalnie uprościliśmy i skróciliśmy proces wyceny. Wystarczy podać najważniejsze dane by szybko uzyskać szczegółowe i pewne informacje. Dane jakie potrzebujemy to:

  • Wysokość twoich miesięcznych rachunków za prąd, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie oszacować jaka wielkość instalacji będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Zbyt duża instalacja wydłuży czas zwrotu z inwestycji z kolei zbyt mała nie będzie pokrywała zapotrzebowania.
  • Miejsce instalacji (dach skośny dwuspadowy, dach skośny wielospadowy, dach płaski, na gruncie). W zależności od miejsca instalacji nieco zmienia się charakterystyka rozłożenia paneli słonecznych w związku z czym jest to kolejny element, który trzeba wziąć pod uwagę przy wycenie
  • Forma finansowania (gotówka, kredyt, leasing). Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem lub leasingiem, dlatego jesteśmy w stanie przedstawić dedykowaną ofertę dla inwestorów, którzy chcą się wspomagać zewnętrznym źródłem finansowania lub chcą poniesione nakłady rozliczać w ramach kosztów firmowych.
  • Planowany termin rozpoczęcia inwestycji (do 2 tygodni, do 1 miesiąca, do 6 miesięcy, do 12 miesięcy). Jest to informacja, która pozwala dopasować nam dopasować plan naszej pracy do Państwa potrzeb.
  • Adres instalacji. Dzięki tej informacji jesteśmy w stanie potwierdzić, że planowana inwestycja znajduje się na obszarze, na którym wykonujemy nasze usługi.
  • Dane kontaktowe. Pozostałe dane w formularzu dotyczą danych kontaktowych i są to niezbędne informacje służące do skontaktowania się w celu przedstawiania informacji cenowej.

Cena instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników. Nie warto planować inwestycji na bazie niepotwierdzonych informacji o cenie jakie czasami można znaleźć w Internecie. Praktyka pokazuje, że po wykonaniu szczegółowej wyceny ostateczna kwota znacząco różni się od tego czego spodziewał się inwestor na początkowym etapie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali szybką i szczegółową wycenę już po wypełnieniu jednego krótkiego formularza.