lokalna certyfikowana firma

Instalacje fotowoltaiczne

Zajmujemy się doradztwem, montażem instalacji, ich serwisem oraz pomocą w załatwianiu formalności. Skupiamy się na lokalnym rynku dzięki czemu zamontowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Zapraszamy do wyceny instalacji fotowoltaicznej. 

Darmowa wycena montażu instalacji fotowoltaicznej

Dzięki naszemu szybkiemu kalkulatorowi można poznać czas zwrotu, proponowaną wielkość instalacji oraz koszt instalacji.

Twój miesięczny rachunek za prąd

150 zł

Moc instalacji

Wielkość instalacji

1.01 kWp

Oszczędność roczna

Roczne oszczędności

575 PLN

Oszczędność po 25 latach

Oszczędności - 25 lat

25 575 PLN

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój email (wymagane)

  Twój nr telefonu (wymagane)

  Adres instalacji

  Miejsce instalacji

  Planowany termin rozpoczęcia realizacji inwestycji
  do 2 tygodnido 3 tygodnido 4 tygodnido 2 miesięcydo 6 miesięcydo 12 miesięcypowyżej 12 miesięcy

  Forma finansowania
  GotówkaKredytLeasing

  Dodatkowe informacje

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu sporządzenia oraz przedstawienia oferty

  Ile kosztuje fotowoltaika?

  Dla każdego kto zamierza zakup instalacji kluczowa jest informacja o cenie. Wychodząc temu naprzeciw maksymalnie uprościliśmy i skróciliśmy proces wyceny. Wystarczy podać najważniejsze dane by szybko uzyskać szczegółowe i pewne informacje. Dane jakie potrzebujemy to:

  • Wysokość twoich miesięcznych rachunków za prąd, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie oszacować jaka wielkość instalacji będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Zbyt duża instalacja wydłuży czas zwrotu z inwestycji z kolei zbyt mała nie będzie pokrywała zapotrzebowania.
  • Miejsce instalacji (dach skośny dwuspadowy, dach skośny wielospadowy, dach płaski, na gruncie). W zależności od miejsca instalacji nieco zmienia się charakterystyka rozłożenia paneli słonecznych w związku z czym jest to kolejny element, który trzeba wziąć pod uwagę przy wycenie
  • Forma finansowania (gotówka, kredyt, leasing). Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem lub leasingiem, dlatego jesteśmy w stanie przedstawić dedykowaną ofertę dla inwestorów, którzy chcą się wspomagać zewnętrznym źródłem finansowania lub chcą poniesione nakłady rozliczać w ramach kosztów firmowych.
  • Planowany termin rozpoczęcia inwestycji (do 2 tygodni, do 1 miesiąca, do 6 miesięcy, do 12 miesięcy). Jest to informacja, która pozwala dopasować nam dopasować plan naszej pracy do Państwa potrzeb.
  • Adres instalacji. Dzięki tej informacji jesteśmy w stanie potwierdzić, że planowana inwestycja znajduje się na obszarze, na którym wykonujemy nasze usługi.
  • Dane kontaktowe. Pozostałe dane w formularzu dotyczą danych kontaktowych i są to niezbędne informacje służące do skontaktowania się w celu przedstawiania informacji cenowej.

  Cena instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników. Nie warto planować inwestycji na bazie niepotwierdzonych informacji o cenie jakie czasami można znaleźć w Internecie. Praktyka pokazuje, że po wykonaniu szczegółowej wyceny ostateczna kwota znacząco różni się od tego czego spodziewał się inwestor na początkowym etapie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali szybką i szczegółową wycenę już po wypełnieniu jednego krótkiego formularza.

  Gdzie działamy?

  Oferujemy dostawę, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych w rejonie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Ełk, Augustów, Giżycko, Grajewo, Pisz, Węgorzewo, Giżycko, Kętrzyn, Sokółka, Białystok, Łomża, Kolno, Mońki, Orzysz, Szczytno, Mrągowo, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Olsztyn oraz gmin i miejscowości sąsiednich na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.