profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
dla domu i firmy

Oferujemy doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła z myślą o nowych i modernizowanych budynkach. Instalacje pomp ciepła wykonujemy dla szerokiej gamy budynków, od domów jednorodzinnych, letniskowych po budynki przemysłowe i komercyjne. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła

Ogrzewanie budynku pochłania prawie 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem domu. Zastosowanie pompy ciepła, to idealny sposób na darmową energię z powietrza, którą można wykorzystać do ogrzania domu. Pompa ciepła stanowi jedno z najtańszych i ekologicznych rozwiązań, aby ogrzać dom, przygotować ciepłą wodę użytkową i zapewnić przyjemne chłodzenie w gorące letnie dni.

Oszczędź na ogrzewaniu nawet do:
80 %

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

rejon działania

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Nasze usługi związane z doradztwem, sprzedażą, montażem oraz serwisem pomp ciepła wykonujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, a w szczególności na terenie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Augustów, Sokółka, Białystok, Łomża, Kolno, Mońki, Grajewo, Ełk, Węgorzewo, Giżycko, Orzysz, Pisz,  Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych pompą ciepła dla domu zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszej pompy ciepła do ogrzania Państwa nieruchomości.

Pompy ciepła: Augustów, Ełk, Suwałki

Nowoczesne pompy ciepła to wysokowydajne urządzenia, dzięki którym możesz ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem nieruchomości do absolutnego minimum. W połączeniu z fotowoltaiką pompy ciepła zapewniają praktycznie darmową energię grzewczą – nie licząc kosztów inwestycyjnych. To sprawia, że pompy ciepła są coraz chętniej wybierane przez inwestorów i znajdują zastosowanie zarówno w obiektach nowo wznoszonych, jak i modernizowanych.

Marka Solarget to dystrybutor wysokiej jakości pomp ciepła. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oferując pompy ciepła wraz z montażem. Obsługujemy inwestycje w Augustowie, Ełku, Suwałkach oraz pozostałych lokalizacjach w regionie. Ze względu na niskie koszty instalacji oraz wysoką sprawność na obsługiwanym przez nas obszarze geograficznym odbiorcom indywidualnym i biznesowym polecamy w szczególności powietrzne pompy ciepła.

Pompy ciepła z montażem

Jeśli interesują Państwa wysokowydajne pompy ciepła – Augustów, Ełk, Suwałki oraz pozostałe miejscowości z terenu województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego to lokacje, w których świadczymy kompleksową obsługę inwestycji. Nasza oferta obejmuje:

  • przeprowadzenie audytu cieplnego nieruchomości,
  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnej pompy ciepła (powietrznej, wodnej lub gruntowej),
  • montaż pompy ciepła,
  • podłączenie pompy ciepła do instalacji grzewczej,
  • rozruch instalacji.

Naszą ofertę uzupełnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w ramach którego troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez Solarget urządzeń.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką Solarget zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. W ofercie posiadamy również inne rozwiązania, których celem jest poprawa komfortu użytkowania nieruchomości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jej eksploatacji – oferujemy m.in. fotowoltaikę, klimatyzację.