profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
dla domu i firmy

Oferujemy doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła z myślą o nowych i modernizowanych budynkach. Instalacje pomp ciepła wykonujemy dla szerokiej gamy budynków, od domów jednorodzinnych, letniskowych po budynki przemysłowe i komercyjne. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Darmowa konsultacja
tel.
600-700-569

Potrzebujesz wyceny?

Zostaw swój telefon. Skontaktujemy się z Tobą.

  ciepło przez cały rok

  Montaż pomp ciepła

  Ogrzewanie budynku pochłania prawie 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem domu. Zastosowanie pompy ciepła, to idealny sposób na darmową energię z powietrza, którą można wykorzystać do ogrzania domu. Pompa ciepła stanowi jedno z najtańszych i ekologicznych rozwiązań, aby ogrzać dom, przygotować ciepłą wodę użytkową i zapewnić przyjemne chłodzenie w gorące letnie dni.

  Oszczędź na ogrzewaniu nawet do:
  80 %

  Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

  Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

  Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

  Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

  Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

  najlepsi producenci pomp ciepła

  Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

  Pompy ciepła Mitsubishi

  Pompy ciepła Stiebel Eltron

  Pompy ciepła Daikin

  rejon działania

  Gdzie świadczymy nasze usługi?

  Nasze usługi związane z doradztwem, sprzedażą, montażem oraz serwisem pomp ciepła wykonujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, a w szczególności na terenie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Augustów, Sokółka, Białystok, Łomża, Kolno, Mońki, Grajewo, Ełk, Węgorzewo, Giżycko, Orzysz, Pisz,  Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych pompą ciepła dla domu zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszej pompy ciepła do ogrzania Państwa nieruchomości.

  Darmowa konsultacja
  tel.
  600-700-569

  Potrzebujesz wyceny?

  Zostaw swój telefon. Skontaktujemy się z Tobą.