Profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
dla domu i firmy

Oferujemy doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła z myślą o nowych i modernizowanych budynkach. Instalacje pomp ciepła wykonujemy dla szerokiej gamy budynków, od domów jednorodzinnych, letniskowych po budynki przemysłowe i komercyjne. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Zostaw swój numer

Oddzwonimy w 24 godziny

Dlaczego warto wybrać Solarget?

Zobacz nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Pewna gwarancja i szybki serwis

wlasne ekipy
Własne ekipy montażowe

Nie korzystamy z usług podwykonawców. 

gwarancja bialy
Uprawnienia UDT

Posiadamy certyfikat UDT oraz autoryzacje producentów

kompleksowa obsluga
Kompleksowa obsługa

Montaż, dokumentacja, pomoc w uzyskaniu dotacji są po naszej stronie.

szybka realizacja
Szybka realizacja

Działamy lokalnie, przez co gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Montaż pomp ciepła

Ogrzewanie budynku pochłania prawie 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem domu. Zastosowanie pompy ciepła, to idealny sposób na darmową energię z powietrza, którą można wykorzystać do ogrzania domu. Pompa ciepła stanowi jedno z najtańszych i ekologicznych rozwiązań, aby ogrzać dom, przygotować ciepłą wodę użytkową i zapewnić przyjemne chłodzenie w gorące letnie dni.

Oszczędź na ogrzewaniu nawet do:
90 %
Wydajne i bezpieczne

Montujemy pompy ciepła tylko sprawdzonych firm

Dotacje do pomp ciepła

Uzyskaj do nawet do 79 tys. zł dotacji

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać dotację na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu: do 30, 37 lub 69 tys. zł (podstawowy, podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania) oraz do 47 lub 79 tys. zł przy dotacji z prefinansowaniem (podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania). Czyste Powietrze, to program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Odlicz do 53 tys. zł z podatku

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

Pompy ciepła warmińsko-mazurskie i podlaskie

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Nasze usługi związane z doradztwem, sprzedażą, montażem oraz serwisem pomp ciepła wykonujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, a w szczególności na terenie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Augustów, Sokółka, Białystok, Łomża, Kolno, Mońki, Grajewo, Ełk, Węgorzewo, Giżycko, Orzysz, Pisz,  Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych pompą ciepła dla domu zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszej pompy ciepła do ogrzania Państwa nieruchomości.

Pompy ciepła: Podlasie, Mazury

Nowoczesne pompy ciepła to wysokowydajne urządzenia, dzięki którym możesz ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem nieruchomości do absolutnego minimum. W połączeniu z fotowoltaiką pompy ciepła zapewniają praktycznie darmową energię grzewczą – nie licząc kosztów inwestycyjnych. To sprawia, że pompy ciepła są coraz chętniej wybierane przez inwestorów i znajdują zastosowanie zarówno w obiektach nowo wznoszonych, jak i modernizowanych.

Marka Solarget to dystrybutor wysokiej jakości pomp ciepła. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oferując pompy ciepła wraz z montażem. Ze względu na niskie koszty instalacji oraz wysoką sprawność na obsługiwanym przez nas obszarze geograficznym odbiorcom indywidualnym i biznesowym polecamy w szczególności powietrzne pompy ciepła.

Pompy ciepła z montażem

Jeśli interesują Państwa wysokowydajne pompy ciepła – Augustów, Ełk, Suwałki oraz pozostałe miejscowości z terenu województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego to lokacje, w których świadczymy kompleksową obsługę inwestycji. Nasza oferta obejmuje:

  • przeprowadzenie audytu cieplnego nieruchomości,
  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnej pompy ciepła (powietrznej, wodnej lub gruntowej),
  • montaż pompy ciepła,
  • podłączenie pompy ciepła do instalacji grzewczej,
  • rozruch instalacji.

Naszą ofertę uzupełnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w ramach którego troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez Solarget urządzeń.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką Solarget zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. W ofercie posiadamy również inne rozwiązania, których celem jest poprawa komfortu użytkowania nieruchomości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jej eksploatacji – oferujemy m.in. fotowoltaikę, klimatyzację.