profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Suwałki

Solarget to profesjonlany dostawca usług z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących wysokowydajne pompy ciepla. Klientom oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasze usługi projektujemy w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych, nowowznoszonych i modernizowanych. Dobieramy i montujemy pompy ciepła dla instalacji grzewczych w domach jednorodzinnych i rekreacyjnych, obiektach przemysłowych i komercyjnych, w tym także w obiektach sportowych.

Interesują Państwa niezawodne pompy ciepła – Suwałki to miasto, na terenie którego dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła w Suwałkach

Czy wiedziałeś, że aż 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem domu to koszty ogrzewania pomieszczeń? Nowoczesne systemy grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii pozwalają wygenerować oszczędności na ogrzewaniu nieruchomości sięgające nawet 80% łącznych kosztów uzyskania i utrzymania komfortu cieplnego w budynku.

Oferowane przez Solarget pompy ciepła to wysokowydajne rozwiązania, które czerpią energię z powietrza, tym samym zapewniając tanią i ekologiczną energię do:

  • ogrzewania nieruchomości,
  • ogrzewania ciepłej wody użytkowej,
  • chłodzenia pomieszczeń w sezonie letnim.

Co ważne, nowoczesne wysokowydajne pompy ciepła doskonale sprawdzają się w naszym klimacie, dzięki czemu w wybranych lokalizacjach na terenie kraju ogrzewanie budynku nie wymaga stosowania rozwiązań hybrydowych.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła - Suwałki

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu pomp ciepła nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Do współpracy z marką Solarget zachęcamy przede wszystkim inwestorów z miasta Suwałki i okolicy. Bazując na bardzo dobrej znajomości rynku pomp ciepła i wieloletnim doświadczeniu naszego Zespołu zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji oraz fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Jednocześnie jako profesjonalny serwis pomp ciepła dbamy o wydajną i bezawaryjną pracę rekomendowanych przez nas urządzeń przez cały okres ich eksploatacji.