profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Olsztyn

Szacuje się, że ogrzewanie budynku pochłania prawie 70% kosztów związanych z jego utrzymaniem i użytkowaniem. W dobie rosnących cen energii istotnym jest ograniczenie kosztów ogrzewania nieruchomości i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Specjalizujemy się w wysokowydajnej, ekologicznej technice grzewczej. Oferujemy profesjonalne doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła. Instalacje pomp ciepła projektujemy i wykonujemy na potrzeby szerokiej gamy budynków – mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych. Zastosowanie pomp ciepła pozwala na wygenerowanie oszczędności na poziomie nawet 80% w porównaniu z tradycyjną techniką grzewczą.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła: Obiekty mieszkalne i niemieszkalne

Wysokosprawne pompy ciepła znajdują zastosowanie w instalacjach grzewczych i chłodzenia oraz instalacjach ciepłej wody użytkowej. Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów prywatnych i biznesowych marka Solarget oferuje montaż pomp ciepła w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych. Usługi w tym zakresie świadczymy na terenie miasta Olsztyn i okolicznych miejscowości. Pracujemy w oparciu o najwyższe branżowe standardy, co przekłada się na kompleksowy charakter obsługi klienta

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła – Olsztyn

Zapewniamy:
  • przeprowadzenie audytu cieplnego,
  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnej pompy ciepła,
  • montaż pompy ciepła,
  • podłączenie urządzenia do instalacji grzewczej,
  • rozruch instalacji.
Ofertę uzupełnia profesjonalna obsługa posprzedażowa. W ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez Solarget urządzeń.

Pompy ciepła z montażem: Olsztyn i okolica

Klientów z Olsztyna i okolicy zainteresowanych montażem pompy ciepła zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Montujemy wyłącznie urządzenia znanych i cenionych producentów – marek Mitsubishi, Stiebel Eltron i Daikin. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Oferujemy również montaż klimatyzacji w Olsztynie i instalacje fotowoltaiczne.