profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Giżycko

Ogrzewanie pochłania nawet 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości. Nowoczesne pompy ciepła to urządzenia, dzięki którym możemy wygenerować do 80% oszczędności w stosunku do tradycyjnych systemów grzewczych, jednocześnie zachowując niezmiennie wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach. Pompy ciepła znajdują również zastosowanie w instalacjach ciepłej wody użytkowej i chłodzenia.

W Solarget stawiamy na wysoką sprawność i bezawaryjną pracę montowanych urządzeń, dlatego oferujemy wyłącznie pompy ciepła rynkowych liderów – marek Mitsubishi, Stiebel Eltron i Daikin. Ich wybór to gwarancja niezawodności i niskich kosztów eksploatacji.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła: Giżycko i okolica

Montaż pomp ciepła to usługa, którą wykonujemy na potrzeby nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych. Obsługujemy obiekty nowo wznoszone i nieruchomości modernizowane. Każdorazowo rekomendację urządzenia poprzedzamy audytem cieplnym nieruchomości. To pozwala nam na wybór pompy ciepła o najbardziej korzystnych parametrach pracy w danej lokalizacji. Ze względu na specyfikę obsługiwanego przez nas obszaru geograficznego odbiorcom indywidualnym i biznesowym często polecamy powietrzne pompy ciepła. Cechuje je wysoka sprawność, łatwy i tani montaż oraz komfortowa eksploatacja.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła – Giżycko

Usługa montażu pompy ciepła obejmuje:

  • audyt cieplny,
  • pomoc w wyborze urządzenia,
  • montaż pompy ciepła,
  • podłączenie urządzenia do instalacji grzewczej,
  • rozruch instalacji.

Klienci Solarget mogą również liczyć na opiekę profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, w ramach którego troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez nas urządzeń. Do współpracy zachęcamy inwestorów z terenu Giżycka i okolicy. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami Solarget. W Giżycku oferujemy m.in. fotowoltaike i klimatyzacje.