profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Ełk

Oferujemy kompleksową obsługę nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła znanych i cenionych producentów. Klientom zapewniamy doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła. Nasze usługi projektujemy i realizujemy w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom obiektów nowowznoszonych i modernizowanych. Obsługujemy obiekty mieszkalne i niemieszkalne zlokalizowane na terenie miasta Ełk i w okolicy – domy jednorodzinne i letniskowe, budynki przemysłowe, obiekty komercyjne różnego przeznaczenia.

To, co nas wyróżnia to indywidualne, a zarazem kompleksowe podejście do realizowanych inwestycji. Klientom zapewniamy fachowe i rzetelne doradztwo. Nasz asortyment to wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – pompy ciepła gwarantujące wysoką sprawność, wydajność i bezawaryjną pracę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła w Ełku

Czy wiedziałeś, że ogrzewanie budynku pochłania prawie 70% wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem domu, a ty możesz oszczędzić na jego koszcie nawet 80%?

Nowoczesne pompy ciepła pozwalają na wydajne pozyskiwanie energii z powietrza, a w konsekwencji na tanie i przyjazne dla środowiska naturalnego ogrzewanie domu. Co ważne, energię dostarczaną przez pompy ciepła możemy wykorzystać nie tylko do zapewnienia komfortu cieplnego w pomieszczeniach, ale również w celu:

  • podgrzania ciepłej wody użytkowej,
  • chłodzenia pomieszczeń latem.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła - Ełk

Interesują Państwa niezawodne pompy ciepła – Ełk to miasto na terenie którego możemy zapewnić dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz fachowego doradztwa. Jako marka specjalizująca się w montażu pomp ciepła zrealizowaliśmy setki usług na potrzeby inwestorów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

W trosce o zadowolenie Klientów dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – pompy ciepła znanych i cenionych producentów, które oferujemy wraz z fachowym montażem i obsługą serwisową serwisu gwarancyjnego  i pogwarancyjnego. Nasi Klienci mogą w każdej chwili liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie udzielone przez wykwalifikowany i doświadczony Zespół.

Ełk: Dlaczego warto zaufać marce Solarget?

Jako dostawca rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki temu generujemy odczuwalne oszczędności czasu i pieniędzy. Jednocześnie jako profesjonalny serwis pomp ciepła dbamy o wydajną i bezawaryjną pracę rekomendowanych przez nas urządzeń.