profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Białystok

Nowoczesne pompy ciepła to urządzenia odznaczające się wysoką sprawnością i wydajnością. Ich montaż pozwala na ograniczenie kosztów związanych z ogrzaniem nieruchomości i przygotowaniem ciepłej wody użytkowej do absolutnego minimum. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w obiektach nowo wznoszonych, jak i modernizowanych. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości pomp ciepła. Działamy na terenie miasta Białystok, zapewniając kompleksową obsługę inwestycji – od doboru urządzenia, przez jego montaż, aż po uruchomienie. Naszą specjalnością są powietrzne pompy ciepła, które polecamy odbiorcom ze względu na:
  • tanią i szybką instalację,
  • wysoką sprawność,
  • wszechstronność.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła: Obiekty mieszkalne i niemieszkalne w Białymstoku

Pompy ciepła są wykorzystywane zarówno w systemach grzewczych obiektów mieszkalnych, jak i niemieszkalnych. O ich wyborze decyduje wysoka sprawność energetyczna, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji urządzenia. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów prywatnych i biznesowych marka Solarget oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła.

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

  • przeprowadzenie audytu cieplnego nieruchomości, którego celem jest określenie rzeczywistego zapotrzebowania budynku na energię cieplną, a zarazem wczesna identyfikacja ewentualnych nieszczelności i mostków cieplnych,
  • pomoc w wyborze najbardziej optymalnej pompy ciepła (powietrznej, wodnej lub gruntowej),
  • montaż pompy ciepła,
    odłączenie urządzenia do instalacji grzewczej budynku,
  • rozruch instalacji.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła – Białystok

Naszą ofertę uzupełnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w ramach którego troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez Solarget urządzeń.

Inwestorów z terenu miasta Białystok i okolicy zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką Solarget zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji.

W Białymstoku oferujemy również montaż klimatyzacji czy instalacje fotowoltaiczne.