profesjonalny dobór, montaż, serwis

Pompy ciepła
Augustów

Jako specjalista od nowoczesnych systemów grzewczych marka Solarget zapewnia kompleksową obsługę pomp ciepła. Doradztwo, sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła realizujemy z myślą o obiektach nowopowstających, jak i obiektach modernizowanych. Bardzo dobra znajomość rynku alternatywnych źródeł energii poparta wieloletnim doświadczeniem naszego Zespołu Montażowego pozwala nam na realizację instalacji pomp ciepła dla szerokiej z różnicowanej gamy budynków – od domów jednorodzinnych i letniskowych, aż po budynki przemysłowe i korporacyjne.

Jeśli interesują Państwa wydajne i niezawodne pompy ciepła – Augustów to miasto na terenie którego możemy zapewnić dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz fachowego doradztwa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ciepło przez cały rok

Montaż pomp ciepła w Augustowie

Odpowiadając na potrzeby inwestorów z terenu Augustowa i okolicy oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów grzewczych, dzięki którym możecie Państwo oszczędzić nawet do 80% kosztów ogrzewania budynku. Wysokowydajne pompy ciepła nowej generacji zapewniają darmową energię z powietrza, którą  można wykorzystać do:

  • ogrzania domu,
  • ogrzania ciepłej wody użytkowej,
  • chłodzenia domu w gorące dni.

Pompy ciepła idealne do nowych i starszych budynków

Uzyskaj do 60% dotacji do pompy ciepła

Dzięki rządowemu programowi “Czyste powietrze” możesz uzyskać do 45% lub 60% dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Przy wymianie źródła ogrzewania z “kopciucha” na pompę ciepła i zdecydowaniu się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy otrzymać do 37 tysięcy dofinansowania. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio tutaj z naszymi specjalistami od dofinansowań i dotacji.

Skorzystaj z ulgi termomodernizacyjnej

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego możesz odliczyć od podatku dochodowego wydatki związane z prowadzoną termomodernizacją np. wymianą źródła ogrzewania na pompę ciepła czy montaż instalacji fotowoltaicznej. Maksymalna kwota do odliczenia wynosi 53000 zł i możesz odliczenie rozłożyć do 6 lat. 

najlepsi producenci pomp ciepła

Montujemy pompy ciepła tylko najlepszych firm:

Pompy ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła Stiebel Eltron

Pompy ciepła Daikin

region działania

Pompy ciepła – Augustów

Jako marka specjalizująca się w doradztwie, sprzedaży, montażu i serwisie pomp ciepła działamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Do współpracy z Solarget w sposób szczególny zapraszamy klientów z terenu miasta Augustów i najbliższej okolicy. W trosce o Państwa potrzeby i oczekiwania względem nowoczesnych systemów grzewczych oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – pompy ciepła znanych i cenionych producentów wraz z montażem i obsługą serwisową serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Augustów: Dlaczego warto zaufać doświadczeniu Solarget?

Na przestrzeni kolejnych lat działalności firmy zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w Augustowie i okolicy. Doradzamy klientom prywatnym i biznesowym. Dbamy o wydajną i bezawaryjną pracę zamontowanych pomp ciepła. Obsługujemy w tym zakresie obiekty mieszkalne i niemieszkalne, nowe i zmodernizowane. Nasz Zespół to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, których wiedza przekłada się na fachowe wsparcie inwestora na każdym etapie realizacji inwestycji – od wyboru pompy ciepła, aż po jej efektywne użytkowania.