profesjonalny dobór, montaż, serwis

Klimatyzacja do
domu, mieszkania lub biura

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe podejście do klienta. Zajmiemy się doborem, montażem i serwisem klimatyzacji do Twojego domu lub biura. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne firm Daikin, Sinclair, LG, Mitsubishi, Samsung i Haier.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
cena klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Cena montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze zależy od kilku czynników:

producenta jednostki,
mocy oferowanego urządzenia, 
funkcji dodatkowych np. wifi,
wysokości montażu nad ziemią,
długości instalacji,
– czasu i terminu realizacji.

produkty w ofercie

Montujemy klimatyzacje tylko sprawdzonych firm:

Klimatyzacje Sinclair

Klimatyzacje DAIKIN

Klimatyzacje Mitsubishi

rejon działania

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Montaż klimatyzacji dla domu i biura wykonujemy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, a w szczególności na terenie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Augustów, Grajewo, Ełk, Węgorzewo, Giżycko, Orzysz, Pisz. 

Klimatyzacja: Augustów, Ełk, Suwałki

Jakość powietrza w domu i miejscu pracy ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia, dobrego samopoczucia i wydajności. Aby zapewnić jak najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniach warto zadbać o odpowiednie ich klimatyzowanie. Nowoczesna klimatyzacja to znacznie więcej niż system zarządzania temperaturą w pomieszczeniu, to urządzenia, które:

  • dbają o czystość powietrza (klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza),
  • zapewniają odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniach (klimatyzatory z funkcja nawilżania powietrza),
  • jonizują powietrze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oferujemy klimatyzację wraz z montażem. Obsługujemy inwestycje na terenie Augustowa, Ełku, Suwałk i okolicy zapewniając dostęp do urządzeń renomowanych marek. Dbamy przy tym o optymalny wybór urządzeń klimatyzujących adekwatnie do charakteru budynku oraz ich ekonomiczną pracę.

Klimatyzacja z montażem

Jeśli interesuje Państwa klimatyzacja – Augustów, Ełk, Suwałki oraz pozostałe miejscowości z terenu województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego to lokacje, w których zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji:

  • przeprowadzamy audyt obiektu,
  • szacujemy zapotrzebowanie na klimatyzatory,
  • pomagamy w wyborze urządzeń (jednostek wewnętrznych i zewnętrznych w wariantach MONO SPLIT i MULTI SPLIT),
  • wykonujemy montaż klimatyzacji,
  • uruchamiamy instalację.

W ramach oferowanych usług zapewniamy również urządzenia dedykowane do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych oraz środowiskach, w których niezbędne jest utrzymanie odgórnie sprecyzowanych parametrów powietrza użytkowego w pomieszczeniach.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Solarget z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. Nasza klimatyzacja to rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ich wybór to gwarancja zadowolenia na długi czas!