Popraw komfort swojego życia

Klimatyzacja do
domu, mieszkania lub firmy

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe podejście do klienta. Zajmiemy się doborem, montażem i serwisem klimatyzacji do Twojego domu, mieszkania lub firmy. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne firm Midea, Mitsubishi, Daikin, Sinclair, LG, Rotenso.

Otrzymaj bezpłatną wycenę klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Cena montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu lub biurze zależy od kilku czynników: producenta jednostki, mocy oferowanego urządzenia, ilości i typu urządzeń (split, multisplit, VRF) funkcji dodatkowych np. wifi, jonizacji, UV, wysokości montażu nad ziemią, długości instalacji, czasu i terminu realizacji. Dlatego, aby oszacować koszt wykonania instalacji systemu klimatyzacji konieczne jest dopasowanie urządzenia do potrzeb klienta. Aby dobrać urządzenie, umów się na spotkanie z doradcą techniczno-handlowym Solarget.

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych firm

Midea - 7 lat gwarancji
Mitsubishi - 5 lat gwarancji
Sinclair - 3 lata gwarancji

Sprawdź nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Klimatyzacja z montażem

Jakość powietrza w domu i miejscu pracy ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby zapewnić jak najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniach warto zadbać o odpowiednie ich klimatyzowanie. Nowoczesna klimatyzacja, to znacznie więcej niż system zarządzania temperaturą w pomieszczeniu, systemy klimatyzacji to urządzenia, które: dbają o czystość powietrza (klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza), zapewniają odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniach (klimatyzatory z funkcją nawilżania powietrza), jonizują powietrze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oferujemy klimatyzację wraz z montażem. Dbamy przy tym o optymalny wybór urządzeń klimatyzujących adekwatnie do charakteru budynku oraz ich ekonomiczną pracę.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Solarget z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w podjęciu najlepszej decyzji. Nasza klimatyzacja, to rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ich wybór to gwarancja zadowolenia na długi czas!