sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Suwałki

Solarget to marka znana z kompleksowego podejścia do kwestii obróbki powietrza w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych. Klientom zapewniamy kompletne rozwiązania z zakresu instalacji klimatyzacji. Oferujemy dobór i montaż urządzeń klimatyzujących, a na przestrzeni ich eksploatacji także usługi serwisowe serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zależy nam na zadowoleniu Klientów dlatego oferujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nasz asortyment obejmuje urządzenia marek, takich jak Daikin, Sinclair, LG, Mitsubishi, Samsung i Haier.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
ceny klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji to usługa, którą traktujemy w sposób spersonalizowany. Dotyczy to także wyceny. Cena montażu klimatyzacji w obiektach na terenie Suwałk zależy od wielu czynników. Podczas wyceny naszych usług pod uwagę bierzemy:

  • wybrane urządzenie,
  • funkcje dodatkowe jednostki np. nawilżanie powietrza,
  • miejsce montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • długość instalacji,
  • czasu i terminu

Klientów zainteresowanych uzyskaniem wiążącej wyceny montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu, biurze lub lokalu usługowym zachęcamy do kontaktu.

produkty w ofercie

Montujemy klimatyzacje tylko sprawdzonych firm:

Klimatyzacje Sinclair

Klimatyzacje DAIKIN

Klimatyzacje Mitsubishi

rejon działania

Klimatyzacja - Suwałki

Interesuje Państwa montaż klimatyzacji – Suwałki to miasto na terenie którego zapewniamy kompleksową obsługę klientów prywatnych i biznesowych. Klimatyzację montujemy w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych, każdorazowo oferując profesjonalny dobór urządzeń klimatyzujących.

Jako marka posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i montażu klimatyzacji. To pozwala nam na bezproblemowy montaż i rozruch instalacji w dowolnych warunkach – obiektach wolnostojących, lokalach będących częścią obiektów wielolokalowych, domach jednorodzinnych niezależnie od konstrukcji.

Suwałki: Dlaczego warto zaufać marce Solarget?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze. Klientom dostarczamy kompletne instalacje klimatyzacji, które projektujemy i wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wykonujemy klimatyzacje dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz wymogów technicznych obiektów. Naszą ofertę uzupełniają usługi serwisowe, w ramach których oferujemy również czyszczenie i ozonowanie klimatyzacji. To wszystko przekłada się na odczuwalną oszczędność czasu i pieniędzy Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.