Sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Olsztyn

Klimatyzacja jest niezbędnym elementem zapewniającym komfortową temperaturę w pomieszczeniach, zwłaszcza w okresie letnim. Zatem jeśli interesuje Państwa montaż klimatyzacji w Olsztynie lub w okolicy, zapewnimy kompleksową obsługę i pomożemy w wyborze odpowiedniego systemu w pełni dostosowanego do Państwa przestrzeni i pomieszczeń.

Otrzymaj bezpłatną wycenę klimatyzacji

Jak przebiega nasz montaż klimatyzacji?

Przy doborze mechanizmu klimatyzacji należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wielkość i układ pomieszczenia oraz ilość osób, które będą w nim przebywać. 

Montaż klimatyzacji polega na tym, aby wszystkie elementy systemu zostały poprawnie zainstalowane. Na początek należy wybrać odpowiednie miejsce na zamontowanie jednostki zewnętrznej, która będzie zasilać cały system. Następnie trzeba zainstalować rury i kanały wentylacyjne, które będą zasilać powietrze do wnętrza. Trzecim krokiem jest zainstalowanie jednostki wewnętrznej, która będzie odpowiedzialna za ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczeń. Ostatnim krokiem jest podłączenie wszystkich elementów do sieci elektrycznej.

Zatem jeśli chcesz zamontować klimatyzację w swoim biurze w Olsztynie lub w domu w okolicy miasta, wymaga to wykonania wszystkich powyższych czynności przez wykwalifikowanych fachowców. Nasza firma posiada doświadczonych pracowników, którzy wykonują prace montażowe zgodnie z zaleceniami producenta i wymogami konkretnego modelu klimatyzatora, ponieważ zależy nam, aby montaż był wykonany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości. Aby zapewnić prawidłową pracę systemu i zminimalizować ryzyko awarii, należy także regularnie wykonywać okresowe przeglądy i konserwacje, niemniej pamiętajmy, że powinny być one wykonywane przez doświadczonych specjalistów, aby zapewnić prawidłową pracę systemu i minimalizować ryzyko awarii.

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych firm

Midea - 7 lat gwarancji
Mitsubishi - 5 lat gwarancji
Sinclair - 3 lata gwarancji

Sprawdź nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Klimatyzacja Olsztyn

Montaż klimatyzacji to niezbędny krok do zapewnienia komfortowej temperatury w użytkowanych pomieszczeniach, a z naszą pomocą przebiegnie on sprawnie i fachowo. Jeżeli zależy Państwu na najwyżej jakości klimatyzacji, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu klimatyzacji w Olsztynie i okolicy!

W Olsztynie oferujemy również instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła.