Sprzedaż, montaż, serwis

Klimatyzacja:
Giżycko

Jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie ma kluczowe znaczenie dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby zapewnić jak najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach warto zadbać o ich klimatyzowanie.

Nowoczesna klimatyzacja to coś więcej niż urządzenia obniżające temperaturę w pomieszczeniu w trakcie letnich upałów. Systemy klimatyzacji dbają o czystość powietrza w pomieszczeniach i jego prawidłową wilgotność, a w razie potrzeby mogą być wykorzystywane jako podstawowe lub dodatkowe źródło ciepła. Optymalny dobór klimatyzacji pod względem metrażu i układu pomieszczeń, jak również ich przeznaczenia gwarantuje zapewnienie odpowiednich warunków wewnątrz, niezależnie od temperatur panujących na zewnątrz, przy jednoczesnej energooszczędnej pracy systemu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę klimatyzacji

Montaż klimatyzacji: Dom, mieszkanie, firma

Montaż klimatyzacji to usługa, którą kierujemy do inwestorów z Giżycka i okolicznych miejscowości. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze nieruchomości o różnym przeznaczeniu. Klimatyzatory montujemy w mieszkaniach, domach, obiektach przemysłowych, biurowych i komercyjnych. Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami firm Midea, Mitsubishi, Daikin, Sinclair, LG, Rotenso. Ich wybór przekłada się na wysoką sprawność i energooszczędne działanie klimatyzatorów przez cały okres ich eksploatacji. Oferujemy klimatyzatory w wariantach mono i multi split, co pozwala na odpasowanie funkcjonalności i wydajności instalacji do potrzeb obiektów o dowolnym metrażu i układzie.

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych firm

Midea - 7 lat gwarancji
Mitsubishi - 5 lat gwarancji
Sinclair - 3 lata gwarancji

Sprawdź nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Klimatyzacja Giżycko

Inwestorów zainteresowanych wyborem klimatyzacji zachęcamy do skorzystania z usługi klimatyzacja z montażem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Technicy Solarget z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze rozwiązania, które najlepiej sprosta Twoim potrzebom. Ofertę dopełnia profesjonalna opieka posprzedażowa, a w ramach której świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego i troszczymy się o stałą i bezawaryjną pracę montowanych przez nas urządzeń.

W Giżycku oferujemy również pompy ciepła i fotowoltaikę.