sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Ełk

Interesuje Cię klimatyzacja? Ełk to miasto na terenie którego zapewniamy kompleksową obsługę klimatyzacji dla domu, mieszkania i firmy. Jako dostawca kompletnych rozwiązań z zakresu obróbki powietrza zajmujemy się doborem, montażem oraz serwisem klimatyzacji w obiektach mieszkalnych (domach i mieszkaniach) i niemieszkalnych (biurach, lokalach usługowych). Dbając o najwyższą jakość oferowanych usług dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne firm Daikin, Sinclair, LG, Mitsubishi, Samsung i Haier.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
cena klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Usługi związane z montażem klimatyzacji na terenie miasta Ełk i okolicy każdorazowo poddajemy indywidualnej wycenie. Cena montażu klimatyzacji w obiekcie mieszkalnym lub niemieszkalnym zależy od wielu czynników. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy:

  • producenta jednostki,
  • mocy oferowanego urządzenia,
  • funkcji dodatkowych jednostki np. funkcji jonizacji czy nawilżania powietrza,
  • wysokości montażu nad ziemią,
  • długości instalacji,
  • czasu i terminu

W celu uzyskania wiążącej informacji dotyczącej kosztów montażu klimatyzacji w Państwa domu lub firmie zapraszamy do kontaktu.

produkty w ofercie

Montujemy klimatyzacje tylko sprawdzonych firm:

Klimatyzacje Sinclair

Klimatyzacje DAIKIN

Klimatyzacje Mitsubishi

rejon działania

Klimatyzacja - Ełk

Usługi związane z obsługą klimatyzacji świadczymy na terenie całego miasta Ełk i okolicy. Dobór, montaż i serwis klimatyzacji realizujemy na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Doskonała znajomość rynku urządzeń klimatyzacyjnych w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji pozwala nam na bezproblemową realizację nawet śmiałych projektów – instalacji klimatyzacji wykonywanych na potrzeby mieszkań, apartamentów, domów, biur oraz lokali usługowych.

Ełk: Dlaczego warto zaufać marce Solarget?

Jako dostawca usług z zakresu obróbki powietrza w obiektach mieszkalnych i niemieszalnych Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – od rozpoznania rzeczywistych potrzeb, przez dobór urządzeń z oferty znanych i cenionych producentów, aż po montaż klimatyzacji. W ten sposób oszczędzamy Państwa czas i pieniądze, jednocześnie gwarantując najwyższy poziom realizacji usługi. Naszą ofertę dopełniają usługi Serwisu Klimatyzacji. Jako serwis świadczymy usługi napraw gwarancyjnych  i pogwarancyjnych, jednocześnie realizując regularne przeglądy techniczne urządzeń. W celu zapewnienia użytkownikom naszych klimatyzacji bezpieczeństwa i komfortu w klimatyzowanych pomieszczeniach oferujemy regularne czyszczenie klimatyzacji – jednostek oraz przewodów.