Sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Białystok

Jakość powietrza, którym oddychasz ma bezpośredni wpływ na Twoje dobre samopoczucie i zdrowie. W pracy przekłada się na koncentrację i wydajność, w domu na jakość odpoczynku i regenerację. Nowoczesne systemy klimatyzacji oferują swobodę zarządzania jakością powietrza w pomieszczeniach – jego temperaturą, wilgotnością, a nawet czystością.

Solarget to firma specjalizująca się w doborze, montażu i serwisie klimatyzacji. Wykonujemy instalacje na potrzeby szerokiego wachlarza obiektów – mieszkań, domów, obiektów przemysłowych i komercyjnych. W naszych instalacjach korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych firm Midea, Mitsubishi, Daikin, Sinclair, LG, Rotenso. Ich wybór stanowi gwarancję wysokiej sprawności i energooszczędnej pracy w całym okresie eksploatacji urządzenia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę klimatyzacji

Profesjonalny montaż klimatyzacji

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji. Działamy kompleksowo, zapewniając fachową obsługę na każdym etapie procesu wyboru i montażu klimatyzatora. Nasz asortyment obejmuje systemy zarządzania temperaturą, klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza oraz urządzenia regulujące jego wilgotność. Szeroka oferta dostępnych rozwiązań pozwala nam na optymalny wybór klimatyzatorów adekwatnie do charakteru budynku i potrzeb inwestora. Montujemy klimatyzację w wariancie mono i multi split.

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych firm

Midea - 7 lat gwarancji
Mitsubishi - 5 lat gwarancji
Sinclair - 3 lata gwarancji

Sprawdź nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Klimatyzacja Białystok

Klientów z terenu Białegostoku i okolicznych miejscowości zainteresowanych montażem klimatyzacji w domu lub firmie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Technicy Solarget z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Ofertę dopełnia profesjonalna obsługa posprzedażowa, w ramach której świadczymy wparcie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzujących.

W Białymstoku oferujemy również pompy ciepła czy instalacje fotowoltaiczne.