sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Augustów

Marka Solarget to dostawca kompletnych rozwiązań z zakresu systemów obróbki powietrza. Klientom z terenu Augustowa i okolicy oferujemy dobór, montaż oraz serwis klimatyzacji. Obsługujemy instalacje wykonywane na potrzeby nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych – domów, mieszkań, biur, lokali usługowych. Nasz asortyment obejmuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dobieramy, montujemy i serwisujemy urządzenia firm Daikin, Sinclair, LG, Mitsubishi, Samsung i Haier.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

W ciągu kilku godzin otrzymasz najlepsze oferty na rynku
cena klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Cena montażu klimatyzacji w obiekcie mieszkalnym lub niemieszkalnym zależy od wielu czynników. Usługi montażowe każdorazowo poddajemy indywidualnej wycenie w oparciu o:

  • wybrane urządzenie,
  • funkcje dodatkowe jednostki np. nawilżanie powietrza,
  • miejsce montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • długość instalacji,
  • czasu i terminu

Interesuje Państwa wycena montażu klimatyzacji – Augustów to miasto, na terenie którego zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne warunki rozliczenia. W celu uzyskania wiążącej wyceny usługi instalacyjnej zapraszamy do kontaktu.

produkty w ofercie

Montujemy klimatyzacje tylko sprawdzonych firm:

Klimatyzacje Sinclair

Klimatyzacje DAIKIN

Klimatyzacje Mitsubishi

rejon działania

Klimatyzacja - Augustów

Usługi kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu Augustowa i okolicy. Obsługujemy obiekty mieszkalne i niemieszkalne, każdorazowo zapewniając dobór urządzeń klimatyzacyjnych adekwatnie do potrzeb danego obiektu. Bardzo dobra znajomość rynku klimatyzacji poparta wieloletnim doświadczeniem naszych monterów przekłada się na możliwość realizacji projektów w każdych warunkach. 

Augustów: Dlaczego warto zaufać marce Solarget?

Decydując się na instalację klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze warto nawiązać współpracę z firmą, która zadba o każdy szczegół realizowanego projektu. Solarget zapewnia kompleksową obsługę instalacji klimatyzacji:
  • dobór urządzeń i komponentów,
  • montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • uruchomienie klimatyzacji,
  • serwis.
Kompleksowa obsługa Solarget to oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, a zarazem pewność realizacji wszystkich prac zleconych na najwyższym poziomie. Jako Serwis Klimatyzacji Augustów dbamy o wydajną pracę naszych urządzeń klimatyzujących oraz ich bezpieczeństwo dla użytkowników klimatyzowanych pomieszczeń. Oferujemy regularne przeglądy techniczne instalacji oraz jej czyszczenie.