Sprzedaż, montaż, serwis

Montaż klimatyzacji
Augustów

Marka Solarget to dostawca kompletnych rozwiązań z zakresu systemów obróbki powietrza. Klientom z terenu Augustowa i okolicy oferujemy dobór, montaż oraz serwis klimatyzacji. Obsługujemy instalacje wykonywane na potrzeby nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych – domów, mieszkań, biur, lokali usługowych. Nasz asortyment obejmuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dobieramy, montujemy i serwisujemy urządzenia firm Daikin, Sinclair, LG, Mitsubishi, Midea i Rotenso.

Otrzymaj bezpłatną wycenę klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Cena montażu klimatyzacji w obiekcie mieszkalnym lub niemieszkalnym zależy od wielu czynników. Usługi montażowe każdorazowo poddajemy indywidualnej wycenie w oparciu o: wybrane urządzenie, funkcje dodatkowe jednostki np. nawilżanie powietrza, miejsce montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, długość instalacji, czasu i terminu

Interesuje Państwa wycena montażu klimatyzacji – Augustów to miasto, na terenie którego zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne warunki rozliczenia. W celu uzyskania wiążącej wyceny usługi instalacyjnej zapraszamy do kontaktu.

Montujemy urządzenia tylko sprawdzonych firm

Midea - 7 lat gwarancji
Mitsubishi - 5 lat gwarancji
Sinclair - 3 lata gwarancji

Sprawdź nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Klimatyzacja Augustów

Usługi kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu Augustowa i okolicy. Obsługujemy obiekty mieszkalne i niemieszkalne, każdorazowo zapewniając dobór urządzeń klimatyzacyjnych adekwatnie do potrzeb danego obiektu. Bardzo dobra znajomość rynku klimatyzacji poparta wieloletnim doświadczeniem naszych monterów przekłada się na możliwość realizacji projektów w każdych warunkach. 

Augustów – dlaczego warto zaufać marce Solarget?

Decydując się na instalację klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze warto nawiązać współpracę z firmą, która zadba o każdy szczegół realizowanego projektu. Solarget zapewnia kompleksową obsługę instalacji klimatyzacji: dobór urządzeń i komponentów, montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, uruchomienie klimatyzacji, serwis.

Kompleksowa obsługa Solarget to oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, a zarazem pewność realizacji wszystkich prac zleconych na najwyższym poziomie. Jako Serwis Klimatyzacji Augustów dbamy o wydajną pracę naszych urządzeń klimatyzujących oraz ich bezpieczeństwo dla użytkowników klimatyzowanych pomieszczeń. Oferujemy regularne przeglądy techniczne instalacji oraz jej czyszczenie.