Kompleksowa oferta

Systemy fotowoltaiczne
od certyfikowanego lokalnego wykonawcy

Wybierz Solarget jako swojego dostawcę instalacji fotowoltaicznej. Zaufaj firmie z doświadczeniem.

Zostaw swój numer

Oddzwonimy w 24 godziny

Dlaczego warto wybrać Solarget?

Zobacz nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość

Pewna gwarancja i szybki serwis

wlasne ekipy
Własne ekipy montażowe

Nie korzystamy z usług podwykonawców. 

gwarancja bialy
Do 30 lat gwarancji

Nasze panele objęte są nawet 30 letnią gwarancją wydajności.

kompleksowa obsluga
Kompleksowa obsługa

Montaż, dokumentacja, zgłoszenie do OSD i PSP są po naszej stronie.

szybka realizacja
Szybka realizacja

Działamy lokalnie, przez co gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Bądź niezależny energetycznie

Zobacz nasze realizacje

Marka Solarget oferuje kompleksowe instalacje fotowoltaiczne, które projektujemy w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby obiektów mieszkalnych, przemysłowych i rolnych. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektowana przez naszych ekspertów fotowoltaika jeszcze lepiej spełnia oczekiwania Klientów, w tym również te dotyczące maksymalnego budżetu inwestycji.

Lokalny charakter firmy

Fotowoltaika warmińsko-mazurskie i podlaskie

Atutem, który przemawia za wyborem fotowoltaiki marki Solarget jest lokalny charakter firmy, która działając wyłącznie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego jest w stanie zapewnić sprawny serwis instalacji przy zachowaniu krótkiego czasu oczekiwania na reakcję zespołu serwisowego.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących kwestii związanych z określeniem parametrów pracy instalacji czy doborem komponentów zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego wariantu fotowoltaiki dla danego obiektu. Pomagamy dobrać panele fotowoltaiczne, jak również projektujemy instalacje fotowoltaiczne o określonej sprawności. Nasza fotowoltaika jest przeznaczona do montażu na dachu lub gruncie.

Najlepsi producenci

Współpracujemy z najlepszymi

Bądź niezależny energetycznie

Fotowoltaika dla domu

Własna elektrownia fotowoltaiczna to inwestycja co najmniej na 25 lat. Panele słoneczne pozwalają na oszczędności w rachunkach za prąd nawet do 95% co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Przy odpowiednio dobranej elektrowni solarnej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w 4 lata. Ceny prądu z roku na rok rosną, a dzięki instalacji fotowoltaicznej produkujesz prąd na własne potrzeby za zero złotych. Dzięki fotowoltaice stajesz się uniezależniony od podwyżek cen prądu.

Jako profesjonalny dostawca usług z zakresu fotowoltaiki naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji w domową elektrownię słoneczną. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania dotacji lub innej dostępnej formy finansowania lub refinansowania inwestycji w OZE.

Koniec z podwyżkami cen prądu

Fotowoltaika dla biznesu

Fotowoltaika dla firmy – kompleksowa oferta dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej na dachu hali, biura lub na terenie firmy przyczyni się do obniżenia wydatków na energię oraz pozytywnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa. Montaż instalacji do 50 kW nie wymaga żadnych pozwoleń. Przy odpowiednio dobranej mocy instalacji fotowoltaicznej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w ciągu 2 LAT!

Jako dostawca kompleksowych instalacji fotowoltaicznych oferujemy klientom biznesowym rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb oraz wymogów danej firmy. Nasi eksperci doradzają również w kwestiach związanych z pozyskiwaniem dotacji i funduszy na inwestycje w OZE.

Produkuj prąd na potrzeby swojego gospodarstwa.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych

Prowadzisz gospodarstwo rolne, rolno-hodowlane lub hodowlane? Koszty energii elektrycznej stanowią spory wydatek w tego typu działalności. Dzięki instalacji fotowoltaicznej będziesz bezpieczny od rosnących cen energii w ostatnim czasie. Inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną w przypadku rolników zwraca się zazwyczaj w ciągu 3 lat. Roczne oszczędności mogą sięgać od kilkudziesięciu do nawet setek tysięcy złotych. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować na przykład na dachu hali, budynków gospodarczych lub jak masz miejsce na gruncie.