Do 30 lat gwarancji

Najlepsi producenci

Kompleksowa obsługa

Własne ekipy wykonawcze

wybierz ofertę dla siebie

Która oferta Cię interesuje?

Fotowoltaika: Województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie

Nasza oferta obejmuje panele oraz instalacje fotowoltaiczne, których dostawę, montaż i serwis świadczmy w rejonie wskazanym na mapie, a w szczególności na terenie gminy Olecko, Gołdap, Suwałki, Sejny, Ełk, Augustów, Giżycko, Grajewo, Pisz, Węgorzewo, Białystok oraz gmin i miejscowości sąsiednich. Naszym zasięgiem obejmujemy całe województwo warmińsko-mazurskie oraz podlaskie zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę instalacji dla obiektów mieszkalnych, przemysłowych i gospodarstw rolnych. Zainteresowanych inwestorów odsyłamy odpowiednio do ofert: fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy oraz fotowoltaika dla rolnika.

Atutem, który przemawia za wyborem fotowoltaiki marki Solarget jest lokalny charakter firmy, która działając wyłącznie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego jest w stanie zapewnić sprawny serwis instalacji przy zachowaniu krótkiego czasu oczekiwania na reakcję zespołu serwisowego. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących kwestii związanych z określeniem parametrów pracy instalacji czy doborem komponentów zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego wariantu fotowoltaiki dla danego obiektu. Pomagamy dobrać panele fotowoltaiczne, jak również projektujemy instalacje fotowoltaiczne o określonej sprawności. Nasza fotowoltaika jest przeznaczona do montażu na dachu lub gruncie.

Instalacje fotowoltaiczne: Kompleksowa i profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji inwestycji

Marka Solarget oferuje kompleksowe instalacje fotowoltaiczne, które projektujemy w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby obiektów mieszkalnych, przemysłowych i rolnych. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektowana przez naszych ekspertów fotowoltaika jeszcze lepiej spełnia oczekiwania Klientów, w tym również te dotyczące maksymalnego budżetu inwestycji.

W realizacjach Solarget wykorzystujemy panele fotowoltaiczne z trzech różnych półek cenowych, przy czym instalacje realizowane w ramach podstawowego pakietu Standard odpowiadają wysokim standardom w zakresie sprawności i żywotności stosowanych komponentów. Oferując naszym Klientom panele fotowoltaiczne w różnych cenach jesteśmy w stanie dopasować instalacje fotowoltaiczne nie tylko do możliwości finansowych, ale przede wszystkim do potrzeb danej nieruchomości – odpowiednio zbilansowana fotowoltaika jest w stanie pokryć w całości zapotrzebowanie obiektu na energię elektryczną, a nawet wygenerować nadwyżki, które możemy sprzedać lub odesłać do sieci i odebrać w momentach zwiększonego popytu na prąd.

Kompleksowa oferta

Systemy fotowoltaiczne
od certyfikowanego lokalnego wykonawcy

Wybierz Solarget jako swojego dostawcę instalacji fotowoltaicznej. Zaufaj firmie z doświadczeniem.

Zostaw swój numer

Oddzwonimy w 24 godziny

Bądź niezależny energetycznie

Fotowoltaika dla domu

Własna elektrownia fotowoltaiczna to inwestycja co najmniej na 25 lat. Panele słoneczne pozwalają na oszczędności w rachunkach za prąd nawet do 95% co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji. Przy odpowiednio dobranej elektrowni solarnej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w 4 lata. Ceny prądu z roku na rok rosną, a dzięki instalacji fotowoltaicznej produkujesz prąd na własne potrzeby za zero złotych. Dzięki fotowoltaice stajesz się uniezależniony od podwyżek cen prądu.

Koniec z podwyżkami cen prądu

Fotowoltaika dla biznesu

Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej na dachu hali, biura lub na terenie firmy przyczyni się do obniżenia wydatków na energię oraz pozytywnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa. Montaż instalacji do 50 kW nie wymaga żadnych pozwoleń. Przy odpowiednio dobranej mocy instalacji fotowoltaicznej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w ciągu 2 LAT!

Pewna gwarancja i szybki serwis

gwarancja bialy
do 30 lat gwarancji

Nasze panele objęte są nawet 30 letnią gwarancją wydajności.

gwarancja bialy
Własne ekipy montażowe

Nie korzystamy z usług podwykonawców.