FOTOWOLTAIKA SUWAŁKI

Systemy fotowoltaiczne
od certyfikowanego lokalnego wykonawcy

Wybierz Solarget jako swojego dostawcę instalacji fotowoltaicznej w Suwałkach. Zaufaj firmie z doświadczeniem.

Zostaw swój numer

Oddzwonimy w 24 godziny

Bądź niezależny energetycznie

Instalacje fotowoltaiczne
Suwałki

Suwałki bywają nazywane polskim biegunem zimna. Nasuwa się więc pytanie – czy montowanie paneli słonecznych w jednym z chłodniejszych miejsc w kraju jest dobrym rozwiązaniem? Jak najbardziej tak. Mimo, że mieszkańcy Suwałk narzekają na pogodę to nasłonecznienie w Suwałkach i okolicach diametralnie nie różni się od tego jakie jest spotykane w innych częściach kraju. Wielu mieszkańców Suwałk z powodzeniem korzysta z prądu pozyskiwanego dzięki panelom słonecznym, np do zasilenia pompy ciepła. Wychodząc temu naprzeciw proponujemy Państwu kompleksową pomoc w zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej. Oferta o nazwie Instalacje fotowoltaiczne Suwałki jest skierowana do mieszkańców Suwałk i okolic. 

Dlaczego warto wybrać Solarget?

Zobacz nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość
Systemy fotowoltaiczne Suwałki

Nasze instalacje w pobliżu Suwałk

Oferta Fotowoltaika Suwałki to propozycja, którą kierujemy do inwestorów prywatnych, klientów biznesowych oraz rolników z Suwałk i okolic. Zapewniamy kompleksową obsługę nowopowstających instalacji fotowoltaicznych oraz serwis instalacji już użytkowanych. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie, dzięki któremu nasze instalacje fotowoltaiczne jeszcze lepiej odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów.

Koniec z podwyżkami cen prądu

Moda na fotowoltaikę w Suwałkach i okolicy

W Polsce panuje moda na ekologiczną energię elektryczną pozyskiwaną dzięki energii ze słońca. Wystarczy spojrzeć na dachy domów w Suwałkach i okolicach, żeby stwierdzić, że za tą modą chętnie podążają mieszkańcy Podlasia. Konsumenci dostrzegają korzyści jakie niesie za sobą zdecydowanie się na instalację fotowoltaiczną. Jest to przede wszystkim oszczędność widoczna na comiesięcznych rachunkach za prąd. Gospodarstwo domowe, które zainwestuje w ofertę „panele słoneczne Suwałki” na swoich rachunkach odnotowuje jedynie opłaty stałe które wynoszą maksymalnie kilkadziesiąt.

Niestety, to do czego się ciężko przyzwyczaić to stale rosnące opłaty za prąd. Z roku na rok cena energii elektrycznej wzrasta i raczej nic nie zapowiada końca tych wzrostów. Mając to na uwadze fotowoltaika wydaje się remedium na walkę z coraz większym obciążeniem dla domowego budżetu.

Pewna gwarancja i szybki serwis

wlasne ekipy
Własne ekipy montażowe

Nie korzystamy z usług podwykonawców. 

gwarancja bialy
Do 30 lat gwarancji

Nasze panele objęte są nawet 30 letnią gwarancją wydajności.

kompleksowa obsluga
Kompleksowa obsługa

Montaż, dokumentacja, zgłoszenie do OSD i PSP są po naszej stronie.

szybka realizacja
Szybka realizacja

Działamy lokalnie, przez co gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Pomagamy w załatwieniu formalności

Moda na fotowoltaikę jest napędzana przez liczne programy rządowe, dzięki którym można mocno zredukować koszt inwestycji. Najbardziej popularnym programem jest Mój prąd oraz ulga termomodernizacyjna. Nasza firma w ramach oferty fotowoltaika Suwałki, pomaga mieszkańcom Suwałk i okolic w załatwieniu wszelkich formalności.

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne obsługujemy kompleksowo – od projektu, przez wybór odpowiednich komponentów, aż po montaż paneli. Pracujemy na komponentach znanych i cenionych marek, co przekłada się na ich wydajność i bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji. Panele fotowoltaiczne montujemy na dachach budynków (dachy płaskie, jedno- i dwuspadowe) oraz bezpośrednio na gruncie. To pozwala nam projektować instalacje fotowoltaiczne o wysokiej sprawności.

Nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują zastosowanie w obiektach różnego przeznaczenia – domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i rolno-hodowlanych oraz przedsiębiorstwach przemysłowych. Pomagamy Klientom w ograniczeniu kosztów energii elektrycznej, jednocześnie zapewniając stabilne dostawy prądu z instalacji fotowoltaicznej, a w razie zwiększonego zapotrzebowania na prąd bezpośrednio z sieci.

Panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem – Suwałki

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowania na fotowoltaikę lub ulg związanych z inwestycjami poczynionymi w zakresie domowej elektrowni słonecznej zachęcamy do kontaktu. Jako doświadczony dostawca usług z zakresu fotowoltaiki wspieramy inwestorów w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne, których parametry użytkowe doskonale wpisują się w założenia programu „Mój Prąd”. Podpowiadamy również rolnikom, jak mogą skorzystać z ulg podatkowych.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących projektu, wykonawstwa instalacji fotowoltaicznych czy doboru paneli fotowoltaicznych o odpowiednich parametrach pracy pozostajemy do Państwa dyspozycji.