FOTOWOLTAIKA AUGUSTÓW

Systemy fotowoltaiczne
od certyfikowanego lokalnego wykonawcy

Wybierz Solarget jako swojego dostawcę instalacji fotowoltaicznej w Augustowie. Zaufaj firmie z doświadczeniem.

Bądź niezależny energetycznie

Instalacje fotowoltaiczne
Augustów

Mieszkańcy województwa podlaskiego, w tym także Augustowa mogą liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie instalacji fotowoltaiki. Zajmujemy się doradztwem, montażem oraz pomocą w załatwianiu formalności. Nasza oferta jest kompleksowa i jest dedykowana zarówno do gospodarstw domowych dysponujących domem jednorodzinnym jak i do osób, które poszukują partnera wdrożeniowego, który kompleksowo zainstaluje fotowoltaikę na większym budynku.

Dlaczego warto wybrać Solarget?

Zobacz nasze opinie

And Ski
And Ski
2022-06-03
Od momentu wyceny nie minal miesiac, gdy instalacja zostala zamontowana w wyznaczonym miejscu. Prawie dwa tygodnie przed terminem. I to wszystko zdalnie, bez mojej obecnosci na miejscu. Dzis tacy wykonawcy to juz rzadkosc...
Jolanta Kaminska
Jolanta Kaminska
2022-05-25
Polecam .Profesjonalny serwis. Miła i życzliwa obsługa . Jolanta Pogobie Średnie
Marta Zajkowska
Marta Zajkowska
2022-04-15
Fachowa obsługa i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Polecam!
Krzysztof Kołban
Krzysztof Kołban
2022-03-29
Polecam. Bardzo dobra obsługa i doradztwo, szybkie terminy i dobra cena.
Barbara Zaręba
Barbara Zaręba
2022-01-05
Profesjonalne podejście do klienta. Szybki montaż. Bardzo dobry kontakt z klientem. Pomocni w każdej sprawie. Polecam firmę w 100 %.
Anna Klimczak
Anna Klimczak
2021-12-30
Doradca profesjonalnie udziela wyjaśnień na pytania i w sposób prosty i dokładny doradza w podjęciu decyzji związanej z wyborem rodzaju instalacji. dotyczącej ogrzewania domu
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
2021-10-15
Firma bardzo solidna cała instalacja założona w 2 dni (na dachu dachówka) Cała dokumentacja niezbędna w moim przypadku do rozliczenia dotacji kompletna rozliczenie odbyło się bez problemu. Jeszcze raz polecam firmę materia użyte najwuższej jakości
Krzysztof Wojnowski
Krzysztof Wojnowski
2021-10-15
dobry kontakt i terminowość
Systemy fotowoltaiczne Augustów

Nasze instalacje w pobliżu Augustowa

Instalacje fotowoltaiczne Augustów, to oferta dla każdego kto chce zredukować wydatki związane z opłacaniem comiesięcznych rachunków za energię elektryczną. W przypadku domów jednorodzinnych nakłady inwestycyjne poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej potrafią się zwrócić w ciągu kilku lat. Perspektywa jest o tyle korzystna z punktu widzenia osób planujących zakup fotowoltaiki, że ceny prądu stale rosną. Według szacunków do 2030 cena prądu może podrożeć nawet o 100 procent. Jeśli prognozy się sprawdzą koszty poniesione na panele słoneczne Augustów zwrócą się szybciej niż jest to szacowane w bezpiecznych kalkulacjach.

Uniezależnij się od stale rosnących cen za prąd

Sprawdź jakie możliwości daje instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne Augustów (oraz w innych miastach) są bardzo atrakcyjne ze względu na działający system opustów dla instalacji prosumenckich. W efekcie właściciel instalacji może oddawać nadwyżkę wyprodukowanego prądu do sieci ogólnej po czym może ją odebrać w dowolnym momencie. Tym samym np. nadwyżki produkowane latem można wykorzystać zimą do ogrzewania domu za pomocą pompy ciepła lub klimatyzacji. Takie rozwiązanie to bardzo atrakcyjna strategia, która generuje wymierne oszczędności finansowe. Oczywiście fotowoltaika połączona z pompą ciepła to nie tylko tańsze ogrzewanie, ale także czystsze powietrze w otoczeniu własnego domu.

Pewna gwarancja i szybki serwis

wlasne ekipy
Własne ekipy montażowe

Nie korzystamy z usług podwykonawców. 

gwarancja bialy
Do 30 lat gwarancji

Nasze panele objęte są nawet 30 letnią gwarancją wydajności.

kompleksowa obsluga
Kompleksowa obsługa

Montaż, dokumentacja, zgłoszenie do OSD i PSP są po naszej stronie.

szybka realizacja
Szybka realizacja

Działamy lokalnie, przez co gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Kompleksowe podejście do instalacji fotowoltaicznych

Jesteśmy firmą działającą na lokalnym rynku, która w sposób kompleksowy podchodzi do realizacji instalacji fotowoltaicznych. Wystarczy się z nami skontaktować, aby umówić spotkanie z doradcą i dokładnie przekonsultować, jak może wyglądać instalacja fotowoltaiczna na Państwa budynku. Dokładnie kalkulujemy koszty oraz potencjalne korzyści. Wiemy jak ważne jest merytoryczne doradztwo.